Час від часу – у нашому житті з’являється «вікно можливостей» і, головне, наважитися вийти зі звичної «зони комфорту». Результат – може виявитися дуже неочікуваним. Це все рівно, що після кількох марафонів на шоссе, Ви зважитеся пробігти ультру в Карпатах. Отриманий досвід буде кардинально відрізнятися від попереднього і значно розширить Ваш світогляд.

COVID-19 та карантин окрім викликів так само приніс і можливості. Он-лайн лекції та курси, служби доставки, таксі – хто б міг спрогнозувати на початку року, що на ці послуги уде такий попит?Хто б міг подумати, що РВ (personal best) можна встановлювати не тільки на офіційних стартах, а й у Stravi/інших додатках: Півмарафон у форматі соло: як сильно ти цього хочеш? Що он-лайн забіги стануть збирати сотні учасників? Що трейлраннери та любителі гір будуть підніматися на Еверест у домашніх умовах, використовуючи тільки тумбу та сходи: Everest at home: 19 236 тумб до Вершини?

На початку квітня я зареєстрував time2trail на краудфандинговій платформі Patreon: «Time2trail on Patreon: якщо пишуть про трейли – значить це комусь треба?».

Карантинні заходи зекономили мені трохи часу, який витрачав на дорогу, тож попри те, що лишилася робота та додалося домашніх активностей з донею (бо ж і садочки всі на карантині:), мав більше часу, ніж зазвичай, на підготовку статей для блогу. А також – ексклюзивних матеріалів для Патронів time2trail. Зокрема всі підписники time2trail на Patreoni отримали доступ до статей:

Що означає – стати Патроном Time2trail?

· забезпечити більше контенту на блозі

· підтримати україномовний ресурс про біг

· отримати низку бонусів від мене

Інвестувавши всього ̶ч̶а̶ш̶е̶ч̶к̶у̶ ̶к̶а̶в̶и̶/̶ч̶а̶ю̶ 1$ Ви можете підтримати блог time2trail.in.ua та отримати доступ до всіх матеріалів, а також інших бонусів які доступні тільки для Патронів. Докладно про бонуси від мене кожній з категорії Патронів – можете прочитати ось тут.

Ваша підтримка – це можливість для мене приділяти більше часу блогу, а значить – створювати ще більше цікавого і корисного україномовного контенту про біг, трейл, ультра та здоровий спосіб життя!


Що буде в травні?

Це теж значною мірою буде залежати від Патронів блогу. Оскільки маю long-list цікавих тем, які давно хотілося б висвітлити – буду проводити анкетування і брати в роботу ті, які найбільш цікаві Підписникам. Основні тематичні блоки:

  • підготовка до ультрамарафону
  • психологія видів спорту на витривалість
  • дієта для атлета
  • стрес-менеджмент
  • нейробіологія управління: мотивація і сила волі

А ще, всі Патрони блогу Time2trail – зможуть 10 травня – взяти участь лотереї з призами від Партнерів блогу 😉


ФОТО обкладинки статті: Kitaevo XC Race and Trail Run, 2017 від Євгена Туркулевича

Хороших травневих свят! ❤️

Бажаєте підтримати блог Time2trail та отримати доступ до ексклюзивних матеріалів?

Підписуйтеся на блог time2trail нa Patreonі!

Дякую! ????????

Категорії: Uncategorized

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *