Сьогодні відкрилася реєстрація на старти UTMB® (Ultra-Trail du Mont-Blanc) – один з найбільш масових і популярних ультра-трейлів, який проходить в кінці серпня/на початку вересня у Альпах, навколо Монблану (4810м), по територіях Франції, Італії та Швейцарії.

UTMB – це тижневий фестиваль бігу, який включає  7 забігів  різної довжини та складності. Це – цікаві та складні траси, можливість “зануритися” в атмосферу трейлового свята в Шамоні та поспілкуватися з трейлранерами з усіх куточків світу, побачити “вживу” і позмагатися з ТОП-атлетами. Часто UTMB величають неофіційний Чемпіонат Світу з трейлранінгу –  “The World Summit of Trail Running”.

Докладно про те, що таке UTMB можна почитати – тут (Навколо Монблану за 10хвилин: бали ITRA, лотерея і навіщо взагалі бігти UTMB?).

Реєстрація

Порівняно з минулим рокомє деякі зміни в правилах реєстрації.

1. Кваліфікаційні бали

Цього року реєстрація на більшість дистанцій UTMB стала більш доступною. В першу чергу, це стосується самого UTMB, де тепер потрібно набрати всього – 10 балів у двох стартах за два роки – замість 15 балів за 3-и старти. Також, зменшилися вимоги по балах до реєстрації на ССС (6 замість 8 балів) та ОСС (4 – замість 6 балів). І тільки для реєстрації на TDS – як і минулого року слід набрати 8 балів, що цілком обгрунтовано, зважаючи на його рівень складності порівняно з ССС.

UTMB® : 10 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum) CCC® : 6 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum) TDS® : 8 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum) OCC : 4 points acquired between 2018/01/01 and 2019/12/31 (in 2 races maximum)

2. Правила “подвійного коефіцієнту” і “пріоритету на третій рік”

Так само, як і минулі роки діють правила “подвійного коефіцієнту” і “пріоритету” на 3-ій рік.Подвійний коефіцієнт – означає, що якщо минулого року у лотереї вам не пощастило – цього року в лотереї братимуть участь 2-а ваші квиточки замість одного :)Але це тільки для того забігу, на який ви подавалися минулого року (!)І, звісно, якщо маєте за останні 2-а роки достатню кількість кваліфікаційних балів (!)Правило пріоритету – поширюється на тих, хто два роки поспіль подавався на один і той самий старт – але не вигравав слот. Їм достатньо просто мати необхідну кількість реєстраційних балів та подати заявку. Далі – система обіцяє “автоматичну реєстрацію” без лотереї :)В цьому плані – реєстраційна система набагато гуманніша за таку для Western States Endurance Run 100 (Mission impossible? Лотерея на Western States 100 – first trial)

У мене після минулорічної невдалої лотереї – якраз і є “подвійний коефіцієнт” на ССС – чим із задоволенням скористався:)

3. Групова реєстрація

Можна зареєструватися групою – отримати “єдиний квиток” і тут “пан або пропав”:) Якщо пощастить – уся група проходить лотерею. Якщо ні – пролітають теж усі…

4. ОплатаРеєстраційні внески – також дещо зросли (на 7-18 євро) порівняно з минулим роком.

2020 registration fees : UTMB® : 280€ CCC® : 169€ TDS® : 211€ OCC : 95€

При пререєстрації на лотерею, як і минулого року – система вирахує з вас “депозит” у розмірі 50 євро.

Після проходження процедури реєстрації – приходить ось такий “лист щастя”, мовляв все Ок – чекайте 9 січня:)

Якщо ви реєструватиметеся на котрийсь зі стартів UTMB вперше – можете ознайомитися із покроковим описом процедури тут – Навколо Монблану за 10хвилин: бали ITRA, лотерея і навіщо взагалі бігти UTMB?

Корисно почитати:

RaceRew #5 UTMB 2019: враження учасників з УкраїниОСС (Денис Соколов)- частина 1TDS (Андрій Лисенко) – частина 2

UTMB (Сергій Сапіга) – частина 3

А також враження українців, які брали участь у UTMB-2018:

MCC і TDS (частина 1)

OCC i CCC (частина 2)

UTMB (частина 3)

З кожним роком все більше українців подається на старти UTMB і, відповідно, більше слотів на країну ми отримуємо:) Минулого року шанси були приблизно 1:3, що не так і мало (1 із 3: результати лотереї UTMB-2019 для України).

Зверніть увагу на дати:

Дедлайн подачі аплікацій 2 січня.

Результати лотереї  за тиждень – 9 січня.

Сподіваюся – побачимося у Шамоні в 2020 році 😉

Категорії: Uncategorized

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *